KB Skana - školní a kancelářský nábytek

ŠKOLNÍ NÁBYTEK - Skříně a stolky AVT

Skříň pro AVT

označení : STELVID
(rozměry : 90 x 170 x 60 cm ) Skříň je pevně spojena s kovovou konstrukcí, která je opatřena kolečky. Výška včetně konstrukce je 182 cm. Skříň je rozdělena na tři samostatně uzamykatelné celky. Vrchní část slouží k umístění televizoru a videa, prostřední část pro umístění dalšího audio zařízení, spodní část např. pro úschovu nosiču.

Skříň pro AVT

označení : Stelvid 1
Skříň se skládá ze dvou částí. Vrchní slouží pro úschovu Televizoru , videa, případně DVD přehravače a spodní část pro umístění další audiotechniky a nosičů. U horní skřínky jsou dveře opatřeny panty, které umožňují otevření pod úhlem až 170 stupňů.

Skříň pro AVT

označení : STELVIDO
(rozměry : 90 x 60 cm, výška : 134 cm) Skříň je konstruovaná pro umístění televizoru, videa, DVD přehrávače apod. Kovová konstrukce je opatřena kolečky. Uzamykatelná skřínka pro nosiče má rozměry: 90x60x50 cm.

Skříň pro AVT

označení : STELVID 2
Rozměry skříně včetně konstrukce jsou: š = 96 cm, v = 182 cm, h = 60 cm U horní skřínky jsou dveře opatřeny panty, které umožňují otevření pod úhlem až 170 stupňů.

Stolek pod zpětný projektor

označení : SZPDO
(rozměry: š = 120 cm, h = 50 cm, výška vrchních desek je 80 cm) Stolek je opatřen kolečky.

Stolek pod zpětný projektor

označení : SZP
(rozměry: š = 90 cm, h = 50 cm, výška vrchní desky je 80 cm) Stolek je pro snadnou manipulaci opatřen kolečky . Spodní deska slouží k umístění zpětného projektoru, vrchní jako odkládací plocha pro učební materiály.